ZAGREBAČKI PROLJETNI CENER #3

50.00kn110.00kn

Očisti

Unesite iznos koji želite donirati:

SKU: N/A Kategorija: Oznaka:
  • Info
  • Prijavljeni

ZAGREBAČKI PROLJETNI CENER #3

Organizatori: Magazin Trčanje i Omega škola trčanja

Partneri utrke: Udruga FB Humanitarci

Treću godinu uzastopno surađujemo s humanitarnom udrugom FB Humanitarci. Dio novca skupljen naplatom startnina i u 2020. bit će uplaćen na žiro račun Udruge, a na prostoru Expa Udruga će imati štand na kojem ćete moći donirati novac, hranu i/ili potrepštine za obitelji za koje skrbi Udruga.

Datum: 14. ožujka 2020.

Mjesto: Savski nasip – ispred Boćarskog doma

Prijave se zatvaraju 1. ožujka

Discipline:

  • 5 km (jedan krug preko Pješačkog mosta i mosta Slobode)
  • 10 km (dva kruga preko Pješačkog mosta i mosta Slobode)
  • Štafeta 10 km (1+1 krug preko Pješačkog mosta i mosta Slobode)

Dječje utrke:

  • 100 m (2016-2020)
  • 100 m (2012-2015)
  • 100 m (2008-2011)

Start dječjih utrka: 10 sati

Start utrka na 5 i 10 km + štafeta: 11 sati

Startnina:

  • 5 km – 90 kn
  • 10 km – 110 kn
  • 2 x 75 kn – štafeta – 150 kn
  • Dječje utrke – 50 kn

Nije moguće prebacivati startninu uplaćenu za štafetu na bilo koju pojedinačnu utrku

Podaci za uplatu:

  • DŠR Omega Zagreb
  • Miramarska 13B
  • 10 000
  • IBAN: HR7724020061100948642

Vremenski limit utrka: Nema (ako treba čekamo vas u cilju do ponedjeljka)

Startni paket utrke na 5 i 10 km + štafetu:

  • Torba za tenisice s logotipom utrke
  • Magazin Trčanje
  • Vodiči najvećih utrka u Hrvatskoj i regiji za 2020.
  • Učesnička medalja
  • Vrijedni pokloni sponzora

EXTRA PONUDA – Buff i držač za startni broj:

Za uplate do 7. siječnja osigurani su besplatni buff i BIB holder (nosač za startni broj) s logotipom utrke, a za uplate od 7. siječnja do 9. veljače samo BIB holder s logotipom utrke u startnom paketu. Uplate koje ćemo primiti nakon 9. veljače ne osiguravaju BIB holder. Ponuda je jednokratna i nakon spomenutih datuma neće biti moguće dobiti ili kupiti buff i nosač za startni broj.

Dri fit majice s logom utrke: Kao i prošle godine bit će ih moguće kupiti tijekom prijave po cijeni od 60 kn

Startni paket za dječje utrke:

  • Učesnička medalja
  • Vrećica za tenisice s logom dječje utrke
  • Pamučna majica
  • Slatki pokloni prilagođeni djeci

Nagrade za pobjednike: Pokali za prvo troje najbržih u obje konkurencije na 5 i 10 km + štafeti. Na dječjim utrkama nema proglašenja pobjednika.

Nagrade za rekreativce: I ove godine ćemo imati super bogati fond nagrada za rekreativce koje ćemo dodjeljivati po već iskušanom receptu – statističkom izračunu odnosa broja finišera s brojem nagrada. Od siječnja do petka uoči utrke redovito ćemo na web stranicama magazina Trčanje i društvenim mrežama objavljivati koje su nagrade skupljene i u kojoj količini.

Podjela startnih paketa: 11. i 12. ožujka od 12 do 19 sati u Europskom domu u Jurišićevoj 1. Isključivo za trkače koji nisu iz Zagreba podjela startnih paketa bit će na dan utrke od 9 do 10 sati ispred startnog luka na Nasipu.

Svlačionice će biti postavljene u startno/ciljnoj zoni

Mjerenje vremena i rezultati: AK Sljeme/MyLaps

————————————————–

Expo:

  • Površina: 1.000 m2
  • Mjesto: Startno-ciljni prostor
  • Početak: 9 sati
  • Završetak: oko 15 sati
Ime i prezime Grad Klub Status
Nina Ivanović Ak Sljeme Plaćeno
Marko Gorenec Zagreb Kvaka 21 Na čekanju
Nina Ivanović Ak sljeme Na čekanju
Tamara Marijanović Vrbovec Ak Vrbovec Na čekanju
Marija Marijanović Vrbovec Ak Vrbovec Na čekanju
Nenad Odobašić Zagreb Babin tim Na čekanju
Lana Gorenec Plaćeno
Noa Martinčić Na čekanju
Sven Martinčić Na čekanju
Luka Martinčić Na čekanju
Gabrijel Kolar Plaćeno
Ana Lovrinčević Zagreb Trčaona Na čekanju
Inja Siladi Zagreb Na čekanju
Marija Marijanović Vrbovec Ak Vrbovec Na čekanju
Marko Franjić TriatlonPetrinja Na čekanju
Igor Butorac Na čekanju
Mia Petrinović Zagreb Plaćeno
Blažena Lukač Ivanić Grad Ind. Na čekanju
Sanja Matić Zagreb Na čekanju
Eleonora Borevac Zagreb Nema ga Plaćeno
Antonela Serdarušić Zagreb Plaćeno
Petra Crljić Plaćeno
Andrea Kaučić Zagreb Nasip Runners Plaćeno
Maja Šulc Borevac Zagreb nema ga Plaćeno
Ivana Domazet Zagreb nema ga Plaćeno
Želimira Kraševac Zagreb Plesni studio Fever Plaćeno
Tomislav Ivček Zagreb Plesni studio Fever Plaćeno
Snježana Kokanović Zagreb Ind Plaćeno
Sanja Tkalec Kovač Zagreb Trčaona Plaćeno
Oliver Mandić Zagreb Plaćeno
Mateja Čupić ZAGREB Plaćeno
Sven Šemovčan Zabok Zagorje racing - King kebab Zabok Plaćeno
Nikola Zovko Zagreb Plaćeno
Ivana Bukovinski Zagreb Na čekanju
Fran Strancarić Zagreb RK Dubrava Plaćeno
Maja Posavec Zagreb Plaćeno
Željka Mihalić Zagreb Na čekanju
Sandra Kenji Varaždin Plaćeno
Ljiljana Rožmarić Zagreb Na čekanju
Josip Ćuk Plaćeno
Ana Panćiško Zagreb Plaćeno
Josip Jurak Hum na Sutli Plaćeno
Sanja Maturanec Zagreb Na čekanju
Igor Stefano Brkarić Pula AT Klub Running Team Plaćeno
Edvard Doljak Novo Mesto Na čekanju
Danijela Horvat Zagreb AK Sljeme Plaćeno
Vedran Knežević Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Matija Golubić Na čekanju
Josip Silović Zagreb Plaćeno
Stjepan Zbiljski Zagreb TK Swibir Plaćeno
Dino Dobrinić Zagreb TK Geodezijati Plaćeno
Tanja Goja Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Hrvoje Brigljević Zagreb Na čekanju
Mateo Orečić Plaćeno
Ante Stipaničev Zagreb Ind. Plaćeno
Ivan Radoš Zagreb Na čekanju
Marina Čulina Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Nikolina Došen Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Alen Varga Mursko Sredisce Na čekanju
Ana Zidaric Mursko Sredisce Plaćeno
Ana Goričanec Mala Subotica AK Varaždin Na čekanju
Petra Hrvačić Zagreb AK Maksimir Na čekanju
Đurđica Škariot Plaćeno
Marko Pavičić Petrinja Ind Na čekanju
Kristijan Cvetko Zagreb . Plaćeno
Tomislav Markulinčić Zagreb AK Maksimir Na čekanju
Natalia Filković Gornja Pušća Ak Fit Na čekanju
Tomislav Harapin Na čekanju
Dora Tuškan Zagreb Plaćeno
Marija Dragičević Zagreb Plaćeno
Marin Dragičević Zagreb Plaćeno
Luka Dragičević Zagreb / Plaćeno
Marija Dragičević Zagreb / Na čekanju
Marija Dragičević Zagreb / Na čekanju
Ivan Bimbi Zagreb Plaćeno
Sandra Činić Zagreb ind Plaćeno
Tatjana Valencak Zagreb ind Plaćeno
Dejan Brkić Zagreb AK Glina Na čekanju
Helena Marić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Nicol Posavec Omega Running Team Plaćeno
Marijana Markelic Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Željka Paić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Bojan Slaviček Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Branka Crnčević Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Stjepan Klarić Zagreb Omega škola trčanja Plaćeno
Martina Bošnjak Omega Running Team Plaćeno
Borna Ložnjak Samobor Lolek&Bolek Plaćeno
Marta Bašnec Zagreb - Plaćeno
Ivan Ložnjak Samobor Lolek&Bolek Plaćeno
Luka Miletić Ražanac Plaćeno
Marija Dubravica Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Mateja Smoljan Horvatić Varaždin IND Na čekanju
Mateja Smoljan Horvatić Varaždin IND Na čekanju
Sunčana Kovačić Na čekanju
Ivana Obrovac Plaćeno
Dario Mišković Zagreb Run.Hr Na čekanju
Barbara Sakoman Zagreb Na čekanju
James Patrick Connelly Oslo Plaćeno
Marina Prpic Zagreb Plaćeno
Vladimir Zizic Zagreb Na čekanju
Irena Šimek Klarić Plaćeno
Saša Taušan Plaćeno
Svan Relac Plaćeno
Denis Špiljak Hum na Sutli Ind. Na čekanju
Marijan Kisić Hum na Sutli IND Plaćeno
Boris Barić Petrinja Plaćeno
Maja Pribeg Plaćeno
Ante Glavan Zagreb AK FIT Plaćeno
Lea Rizner Glavan Zagreb AK FIT Plaćeno
Marko Kutlesa Plaćeno
Matej Stublija Novska AK NoGa Na čekanju
Kristina Radic Boscic Bjelovar Plaćeno
Ivana Privora Trčaona Plaćeno
Martina Jurin Zagreb AR, Crossfit Maksimir Plaćeno
Matea Lomnicki Grgić Zagreb Na čekanju
Renata Knez Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Marko Budja Plaćeno
Siniša Marinić Plaćeno
Roko Ivan Divić Zagreb Plaćeno
Vvlatka Divić Zagreb Na čekanju
Matea Roknić Na čekanju
Marko Matošević Kutina Plaćeno
Zorica Sušić Zagreb Triatlon Klub Maksimir Plaćeno
Igor Sušić Zagreb Triatlon Klub Maksimir Plaćeno
Željko Kobali Zagreb Na čekanju
Antonija Šulekić Novska AK NoGa Plaćeno
Mateja Rudman Plaćeno
andrea trbuljak Zagreb Trčaona Plaćeno
Marina Manjkas Zagreb Plaćeno
Danijela Uroić Zagreb Na čekanju
Nađa Mehić Zagreb Plaćeno
Dalibor Dragočajac Novska AK NoGa Na čekanju
Ivana Bukovinski Šenkovec Na čekanju
Tomislav Mirković Zagreb GRAWE RUNNING TEAM Plaćeno
Mario Maljak Kašina Plaćeno
Marijan Japec Velika Gorica Individualac Plaćeno
Alen Ćaćić Novska AK NoGA Plaćeno
Luka Pleša Daruvar Plaćeno
Martina Klobučar Daruvar Plaćeno
Ivan Krajinović Zagreb Plaćeno
Nikolina Petrušić Krajinović Zagreb Plaćeno
Sara Raos Zagreb IND Plaćeno
Igor Brođanac Zagreb AK Maksimir Plaćeno
Dario Zelić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Sandra Andrašek URT "NEXE TEAM" Plaćeno
Zoran Trninić URT "NEXE TEAM" Plaćeno
Draženka Pavlek Zagreb AK Žumberak Na čekanju
Veljko Glodić Zagreb Plaćeno
Josip Fabijanić Novska AK NoGA Plaćeno
Helen Leko Zagreb - Plaćeno
Zrinka Banek Na čekanju
Dunja Truntić Zagreb FER Plaćeno
Filip Truntić Zagreb FER Plaćeno
Božica Ćosić Novska AK NoGa Na čekanju
Ivan Bartolović Plaćeno
Nataša Zuljani Zagreb Ind Plaćeno
Marko Karoglan Zagreb - Plaćeno
Maro Čupić Karoglan Plaćeno
Filip Polanščak Zagreb Plaćeno
Marta Rižner Na čekanju
Goran Polanščak Zagreb Plaćeno
Maksimiljan Novak Maribor AK ORMOŽ Na čekanju
Siniša Novak Maribor AK Ormož Na čekanju
Igor Pavlik Plaćeno
Kristina Saratlija Plaćeno
Jelena Margić Plaćeno
Mateo Poplašen Zagreb Plaćeno
Andrea Katarić Zagreb Plaćeno
Anton Tomić Plaćeno
Josip Kljakovic Gaspic Zagreb AK Forca Plaćeno
Agneza Glavočić Zagreb Ak Perpetuum mobile Plaćeno
Silvija Težački Turčin Šimunec gym Varaždin Na čekanju
Leo Braniša Belica Plaćeno
Andrea Konjević Plaćeno
Ivana Ptiček Veliko Trgovišće Plaćeno
Željka Modrić Zagreb Plaćeno
Gabrijel Lešić Zagreb Najjači Plaćeno
Marijan Ralašić Plaćeno
Lidija Sučić Sisak Na čekanju
Sara Maja Srzic Na čekanju
Marija Tičić Zagreb Tele2 Na čekanju
Ivana Duvnjak Zagreb Na čekanju
Katarina Jukić Sesvete IND Na čekanju
Valentina Lovriček Koprivnica Budi fyt pokreni ryt Na čekanju
Dijana Miličević Zagreb PK Posejdon Plaćeno
Daliborka Čunčić Kuče Plaćeno
Damir Čunčić Kuče Plaćeno
Hrvoje Heim Na čekanju
Sanjin Rušnov Zagreb Na čekanju
Sandra Probst Zagreb Plaćeno
Matej Čačić Zagreb Ind Plaćeno
Majda Lovrić Haggia Zagreb Omega Running Team Plaćeno
bruno Severec AK Dingo Boys Plaćeno
Alen Škugor Zagreb Tele2 Na čekanju
Ivan Pavlin Plaćeno
Tatiana Pavlin Plaćeno
Arian Rajh Zagreb Triatlon klub Petar Zrinski Plaćeno
Lukas Rajh Zagreb IND Plaćeno
Ana Odobašić Zagreb Babin Tim Na čekanju
GORAN MARKOVČIĆ ZAGREB TRČAONA Plaćeno
Marina Cundeković Zagreb IND Na čekanju
Miroslav Šolić Strizivojna ŠK AMATER STRIZIVOJNA Plaćeno
Mihaela Đurasović Strizivojna Strizivojna Plaćeno
Luka Delibašić Zagreb Plaćeno
Marina Marojčić Zagreb AK Sljeme Plaćeno
Krešimir Vukelić Zagreb IND Plaćeno
Goran Valjak Zagreb Plaćeno
Vesna Božić Zagreb IND Plaćeno
Matko Krznarić Zagreb IND Plaćeno
Ivana Mikolić Žumbići Plaćeno
Ivica Teklić Zaprešić Ind Plaćeno
Mate Sadolmo Zagreb Plaćeno
Vlatka Bilic Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Božena Buršić Zagreb AK Sljeme Na čekanju
Pavao Šančić Zagreb Plaćeno
Hrvoje Gredišnjak Bjelovar Tele2 Na čekanju
Renata Bubaš Zagreb Tele2 Na čekanju
Saša Poljak Tele2 Na čekanju
Petra Brosig Zagreb Plaćeno
Iva Stastny Brosig Zagreb Plaćeno
Zvonimir Petrec Tele2 Na čekanju
Srećko Matejčić Zagreb Ak Maksimir Na čekanju
Srećko Matejčić Zagreb Ak Maksimir Na čekanju
Domagoj Radić Sv. Ivan Zelina Plaćeno
Stjepan Burić Zagreb Tele2 Na čekanju
Mateja Mahnić Zagreb Tele2 Na čekanju
Ivan Lesić Tele2 Na čekanju
Mario Galešić Zagreb Tele2 Na čekanju
Vedrana Ištuk Tele2 Na čekanju
Martina Mijić Zagreb Ind Plaćeno
Martina Dvoršćak Vrbat Zagreb Trčaona Na čekanju
Katarina Filipović Srzić Omega Running Team Plaćeno
Katarina Filipović Srzić Omega Running Team Plaćeno
Margareta Maričić Mišić Zagreb Plaćeno
Marina Mesic Dugo Selo Na čekanju
Siniša Host Zagreb Plaćeno
Toni Jelinić Zagreb Plaćeno
Darija Begić Zagreb Plaćeno
Matija Kusaković Zagreb Plaćeno
Petar Primić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Josipa Letinčić Malnar Zagreb Plaćeno
Dario Toplek Čakovec Rekreacija Na čekanju
Natalija Toplek Čakovec Rekreacija Na čekanju
Kristijan Gašparić Prelog Individualac Plaćeno
Ana Martinovic Zagreb Samoinicijativno Na čekanju
Ema Horvat Lopatinec Ind Na čekanju
Vera Jurić Zagreb Plaćeno
Saša Cvitan Zagreb Plaćeno
Nikola Beketić Zagreb Na čekanju
Jasminka Benci Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Dario Kuhar KRAPINA TKM Krapina Na čekanju
Tatjana Nemet Plaćeno
Vanda Misović Plaćeno
Monika Mađarić Donji Miholjac Plaćeno
Daniel Althaller Zagreb HKZP Veseli trkači Plaćeno
Mario Šprljan Zagreb HKZP veseli trkači Na čekanju
Krešimir Kobali Zagreb Na čekanju
Željko Kobali Zagreb Na čekanju
Željko Kobali Zagreb Na čekanju
Ivana Čačić Zagreb Ind Na čekanju
Pere Çurić Zagreb OoBoX-konzalting Plaćeno
Uranela Đekanović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Maja Rudelic Zadrovic Petrinja Ind Plaćeno
Miroslav Vida Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Iva Belan Plaćeno
Ivo Belan Plaćeno
Renata Ožegović Sv. Nedelja Omega Running Team Plaćeno
Ines Bjelic Zagreb Omega Running team Plaćeno
Ivan Tustonja Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Željko Knezović Zagreb Plaćeno
Sanja Frlan Zagreb Ind Plaćeno
Ana Pavlovic Zagreb ZTŠ Plaćeno
Jasmin Rasonja Plaćeno
Daniel Ackermann Zagreb Plaćeno
Senka Perić Na čekanju
Mario Pušec Zagreb Ind Plaćeno
Andrea Dalić Zagreb IND Plaćeno
Toma Pasini Zagreb Plaćeno
Franko Pasini Zagreb Plaćeno
Dalibor Bačani Zagreb Plaćeno
Agneza Marija Pasini Zagreb Plaćeno
Igor Šerkinić Plaćeno
Irena Prahin Zagreb Samo svoja Plaćeno
Ivan Prahin Zagreb sam svoj majstor Plaćeno
Irena Vurušić Vajagić Zagreb Srnice Plaćeno
Marina Petar Plaćeno
Valentina Kruk Strmec Adidas Runners Zagreb Plaćeno
Luka Ljubej Strmec Adidas Runners Zagreb Plaćeno
Igor Tukarić Velika Gorica Plaćeno
Verica Dervoz Zagreb Plaćeno
Ana Krnjus Plaćeno
Dino Pavoković Virovitica - Plaćeno
Sanjin Rušnov Zagreb Laganica samo Na čekanju
Ivana Milković Zagreb Ind Plaćeno
Ines Balog Ludbreg Bsv Ludbreg Plaćeno
Leo Lisek Osijek IND Plaćeno
Ivana Vučko Bjelovar Plaćeno
Iva Ušćumlić Zagreb Hendrix Plaćeno
Tomislav Braniša Belica Plaćeno
Matija Bencetić Draganić Plaćeno
Kristijana Malić Zagreb AK Fit Plaćeno
Dario Stjepić Zagreb Duo Stjepić Plaćeno
Lana Stjepić Zagreb Duo Stjepić Plaćeno
Nina Zrna Prelog Ind Plaćeno
Natalija Maljevac Plaćeno
Igor Mraovic Križ Ind Plaćeno
Ivana Grgić Božić Zagreb MM trening Plaćeno
Goran Cindrić Karlovac PK Ljenjivci Plaćeno
Mladen Kelava Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Tia Dugalić Plaćeno
Suzana Dugalić Plaćeno
Ana Stojanović Zagreb Plaćeno
Jelena Filipovic Zagreb Plaćeno
Tamara Janušić Čakovec Individualac Plaćeno
Mauro Janušić Čakovec Plaćeno
Irena Grmovšek Krapina Ind Plaćeno
Mišel Janušić Čakovec Individualac Plaćeno
Mirna Vučetić Dugo Selo Plaćeno
Nives Špoljar Zagreb VK Jarun Plaćeno
Robert Pavičić Zagreb Trail akademija ATSP Plaćeno
Kornelija Belovari Ludbreg BSV Ludbreg Plaćeno
Dora Hipša Velika Gorica Ak Sljeme Plaćeno
Ana Škrlin Plaćeno
Sara Barisic Zagreb Na čekanju
Luna Barisic Zagreb Na čekanju
Danko Sabolović Plaćeno
Krunoslav Jankulija Mala Subotica USR SPORT ZA SVE MALA SUBOTICA Plaćeno
Lidija Barisic Zagreb MMTrening Na čekanju
Martina Jankulija Mala Subotica USR SPORT ZA SVE MALA SUBOTICA Plaćeno
Ana Maria Mihinica Zagreb Srnice Plaćeno
Ivana Ujević Zagreb AK Zaprešić Plaćeno
Goran Petković Zagreb Plaćeno
Sandra Štruklec Slatina Plaćeno
Ivan Majstorović Velika Gorica Maraton klub Velika Gorica Plaćeno
Nikola Rošić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Suzana Majstorović Velika Gorica Plaćeno
Ivana Zigman Zagreb AK Sljeme Na čekanju
Ana Radulić Zagreb Ind Plaćeno
Matija Ratkajec Zagreb Plaćeno
Ivana Vrbat Plaćeno
Dubravka Glumac Virovitica IND Plaćeno
Ante Spajić Dugo Selo Plaćeno
Iva-Manuela Frkonja Zagreb Plaćeno
Hrvoje Miličić Zagreb Plaćeno
Alen Kučić Zagreb Ind Plaćeno
Josip Oulovsky Velika Gorica Plaćeno
Katarina Janci Đurđevac IND Plaćeno
Adriana Tarandek Vrbovec AK Vrbovec Plaćeno
Davor Tkalčić Zagreb Jarun runners Plaćeno
Nina Mihelić Klarić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Vedran Hraščanec Plaćeno
Gordana Graberec Dugo Selo DVD Hrebinec Plaćeno
Marta Gluhak Čakovec Na čekanju
Luka Beć Čakovec Na čekanju
Damir Benc Zagreb Ind Plaćeno
Igor Robić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Ana Radošević Plaćeno
Luka Babić Zagreb Plaćeno
Sandi Kovačić Cerovlje Plaćeno
Vladimira Rimac Plaćeno
Adrian Kutija Zagreb Plaćeno
Petar Ahec Zagreb Plaćeno
Luka Stanzl Zagreb Plaćeno
Sandra Radi Goljak Zagreb Plaćeno
Marko Goljak Zagreb Plaćeno
Kristinka Vinkovic Karlovac Plaćeno
Magdalena Jusinski Karlovac Plaćeno
Tomislav Truntić Zagreb IND Plaćeno
Senada Arnautovic Banja Luka Plaćeno
Katarina Vrdoljak Zagreb Ind. Plaćeno
Tomislav Kutija Zagreb ZTŠ Plaćeno
Ivana Kutija Zagreb AR ZG Plaćeno
Irena Dražić Zagreb MM trening Plaćeno
Dejana Slabinac Sirovec Slavonski Brod Omega Running Team Plaćeno
Željko Vukša Zagreb MMtrening Plaćeno
Gordan Golja Zagreb ind Plaćeno
Tamara Iharoš Zagreb ind Plaćeno
Željka Tičić Zagreb Na čekanju
Ana Bošnjak Zagreb Plaćeno
Dunja Marinovic Na čekanju
Andrej Jakopic Vrbovec Na čekanju
Ružica Vidović Dugo Selo Ak Martin Dugo Selo Na čekanju
Suzana Ožegović Koprivnica Plaćeno
Ivana Solić Trdić Zagreb Plaćeno
Antonio Pavliš Nova Rača Saloš Plaćeno
Daniela Drvenkar Zagreb ViO Plaćeno
Maja Prebježić Dugo Selo Brzići Plaćeno
Sonja Ištvanić Dugo Selo Brzići Plaćeno
Josipa Ožbolt Zagreb Plaćeno
Petra Peršić Donja Pušća Ind Plaćeno
Milada Rabihić Kašina Udruga Sve za nju Plaćeno
Sunčica Hršak Vrbovec Plaćeno
Andreja Piskač Varaždin Plaćeno
Katarina Sklepić Čakovec Plaćeno
Simona Szel Samobor Plaćeno
Angela Viali Karlovac Carlstadt Lions Plaćeno
Danijel Lauš Duga Resa Jiu Jitsu Carlstadt Lions Plaćeno
Damjan Kovačić Zagreb BSK Medvednica Plaćeno
Anamarija Beriša Plaćeno
Lucija Rupnik Zagreb Plaćeno
Jasna Topić Karlovac Plaćeno
Bernard Topić Karlovac Plaćeno
Željo Bošnjak Plaćeno
Alma Suhić Zagreb Plaćeno
Sasa Baljak Zagreb Plaćeno
Sandra Štruklec Slatina Na čekanju
Ivana Ilišević Zagreb Trčaona Plaćeno
Svjetlana Blažević Zagreb Na čekanju
Vedrana Kovačić Mihalinac Zagreb adidas Runners Zagreb Plaćeno
Ante Cikojević Zagreb Runnero Plaćeno
Goga Ivoš Zagreb Runnero Plaćeno
Martina Oršulić Nova Gradiška - Plaćeno
Domagoj Trupinić Cernik Plaćeno
Ilija Ćalić Zagreb Plaćeno
Sara Ritonja Zagreb Plaćeno
Krešimir Kroflin Zagreb AK Žumberak - Žumbići Plaćeno
Iva Šamec Zlatar Bistrica Plaćeno
Matija Šamec Zlatar Bistrica Plaćeno
Brigita Holenda Prigorje Brdovečko Plaćeno
Jasmin Dizdarević Sisak AK Sisak Plaćeno
Ivana Toth Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Josip Toth Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Željka Blažetić Plaćeno
Marija Bobetić Plaćeno
Andrea Grman Fanfani Karlovac Plaćeno
Edita Macan Zagreb Trčaona Na čekanju
Bernardica Stipić OK Vihor Plaćeno
Nikolina Devčić Karlovac Plaćeno
Lucija Ključević Krapinske Toplice Plaćeno
Nikolina Škof Erdelja Zagreb IND Plaćeno
Nikolina Kuvačić Pula TK Pula Plaćeno
Nives Šimić Velika Gorica IND Plaćeno
Domagoj Čep Zagreb Plaćeno
Željko Čep Zagreb Plaćeno
Silva Čep Zagreb Plaćeno
Nenad Prpić Karlovac Ind Plaćeno
Sonja Dragojević Karlovac Ind Plaćeno
Morana Abramović Vlašić Plaćeno
Vlasta Hržan-Keglević Zagreb Akademija Trčanja Slavko Petrović Plaćeno
Davor Hržan-Keglević Zagreb Plaćeno
Ian Rožanković Sisak Plaćeno
Tara Švrljuga Zagreb Plaćeno
Lara Brosig Zagreb - Plaćeno
Borna Brosig Zagreb - Plaćeno
Zvonimir Bradić Velika Gorica Obilaznica runners Plaćeno
Danica Bučar Zagreb Trčaona Plaćeno
Manuela Bradić Velika Gorica Obilaznica runners Plaćeno
Dorotea Bradić Velika Gorica Plaćeno
Maksimilijan Lovrić Zagreb Plaćeno
Mihael Lovrić Zagreb Dinamo-Zrinjevac Plaćeno
Tihana Marija Majetić Virovitica Plaćeno
Marija Enia Majetić Virovitica - Plaćeno
Alen Vaksman Zagreb LaganicaSamo Plaćeno
Ivan Cvitković Zagreb Boutique runner Plaćeno
Goran Novačić Zagreb IND Plaćeno
Natalija Martić Zagreb Na čekanju
Kristijan Kunštek IND. Plaćeno
Petar Alilović Zagreb Plaćeno
Tihana Kunštek IND. Plaćeno
Nikola Matejčić Dugo Selo Na čekanju
Darko Vušak Zagreb Plaćeno
Claudia Voivoda Stančić Tar Individualac Na čekanju
Damir Dražić Zagreb IND Plaćeno
Loredana Pincan Zagreb Ind Na čekanju
Tomislav Jelinić Zagreb Plaćeno
Karlo Kolar Zagreb Plaćeno
Mateja Majetić Zagreb Ericsson Nikola Tesla Plaćeno
Tomislav Grabar Zagreb Plaćeno
Dubravka Smolić Zagreb Ind Plaćeno
Ivona Krnjaić Sisak Plaćeno
Žarko Krnjaić Sisak Plaćeno
Mine Kurtović Sisak Plaćeno
Marija Turčić Čukorit Zagreb Plaćeno
Miljenko Hmelina Krapina TK Maraton Krapina Na čekanju
Mladenka Čupić Zagreb Trčaona Plaćeno
Dina Šiljeg Zagreb Trčaona Plaćeno
Robert Urem Plaćeno
Andreja Voloder Plaćeno
Vlatka Čerkezović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Daniela Noll Zagreb CurlyFriendsCRO Plaćeno
Denis Kozumplik Vrbovec Plaćeno
Mario Čeliković Zagreb AK Moslavina u pokretu Plaćeno
Marina Stanić Osijek Stanić family Plaćeno
Aron Stanić Osijek Stanić family Plaćeno
Filip Stanić Osijek Stanić family Plaćeno
Petra Stanić Osijek Stanić family Plaćeno
Ivana Gadže Zagreb Plaćeno
Gordan Preskar Zagreb Na čekanju
Nikola Ploskonka Zagreb Plaćeno
Roza Šporčić Triatlon klub Maksimir Plaćeno
Valentina Šporčić Triatlon klub Maksimir Plaćeno
Mario Šporčić Zagreb Triatlon klub Maksimir Plaćeno
Mihaela Tomljanović Plaćeno
Nikolina Šparavec Zagreb Plaćeno
Valerija Jakovina Marija Gorica Plaćeno
Zvonimir Ajhler Plaćeno
Andrea Pandurić Koprivnica Plaćeno
Dražen Medarić Velika Gorica Plaćeno
Robert Papp Zagreb Ind Plaćeno
Mario Haludek Kloštar Ivanić Individualac Kloštar Ivanić Na čekanju
Josip Jurak Hum na Sutli ind. Na čekanju
Ines Bašić Samobor AK Fit Na čekanju
Rinaldo Antolović Zagreb Plaćeno
Chiara Barbarić Plaćeno
Paula Barbarić Krajačić Plaćeno
Dominik Ahmetović Sisak Sk.RUNners Plaćeno
Andreja Ahmetović Sisak Sk.RUNners Plaćeno
Ivor Ahmetović Sisak AK Sisak Plaćeno
Mirna Butković Sisak Ak Sisak Plaćeno
Nila Jurišić Zagreb AK Fit Plaćeno
Gordan Majcen Zgreb Plaćeno
Sandra Matić Zagreb Trčaona Plaćeno
Gordana Tabain Zagreb Trčaona Plaćeno
Ines Pretić Zagreb Trčaona Plaćeno
Andrea Biruš Jusufhodžić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Neven Lončarek Zagreb AK Perpetuum mobile Plaćeno
Renata Punjek Zagreb Trčaona Plaćeno
Anamarija Kucljak Zagreb Plaćeno
Goran Markovic Zagreb AK Sljeme - Merkati Plaćeno
Ivana Sesar Plaćeno
Tatjana Kalođera Zagreb AK Sljeme Plaćeno
Goran Grdjan Zagreb Ind Plaćeno
Ivana Beškara Plaćeno
Ivan Nađ Zagreb Plaćeno
Laura Dodig Plaćeno
Emina Kopić Zagreb Ind Plaćeno
Divna Blažev Zagreb Plaćeno
Vedran Danko Zagreb Udruga Jak Kao Jakov Plaćeno
Natalija Rupčić Zagreb Plaćeno
Zvonimir Jakšić Zagreb Plaćeno
Maja Kosanović Sesvete Plaćeno
Marko Kosanović Sesvete Plaćeno
Marin Kosanović Sesvete Plaćeno
Lea Kosanović Sesvete Plaćeno
Monika Horvat Donja Stubica Plaćeno
Miroslav Blažev Zagreb Plaćeno
Mirta Blažev Zagreb Plaćeno
Renata Tkalčić Zagreb Ind Plaćeno
Julio Pirović Maruševec Ind Plaćeno
Lovro Pirović Donje Ladanje Ind Plaćeno
Natalia Solina Međimurec Zagreb SAK Fit Zaprešić Plaćeno
Ivan Međimurec Zagreb IND Plaćeno
Nikola Vlahović Sveta Nedelja Plaćeno
Bartol Barbarić Plaćeno
Mia Vrbat Zagreb Ind Na čekanju
Andreja Vlahović Sveta Nedelja Plaćeno
Fabijan Sarjanović Zagreb Plaćeno
Juraj Sarjanović Zagreb Plaćeno
Tanja Sarjanović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Vlatka Gazić Mesek Zagreb AK Kommerling Plaćeno
Lili Štrobilius Zagreb Ind Plaćeno
Darko Štrobilius Zagreb Ind Plaćeno
Antonio Brezina Zagreb Hudič ekselans Na čekanju
Igor Špoljarić Zagreb Ind Na čekanju
Ninoslav Vitorac Zagreb Plaćeno
Marina Plachtinski Taylor Velika Gorica Free spirit Plaćeno
Ivica Mlinarić Zagreb AK Sljeme / Freud's Runners Plaćeno
Ivana Medvedec Zagreb IND Plaćeno
Adrian Gojak Plaćeno
Ema Gojak Plaćeno
Maja Gojak Plaćeno
Dean Mišanec Zagreb Plaćeno
Anela Mišanec Zagreb Plaćeno
Sanja Jurmanović Križevci IND Plaćeno
Sandro Novosel Križevci Plaćeno
Ena Karolina Begović Šenkovec Ind Na čekanju
Tvrtko Kovačević Plaćeno
Sanja Mlinar AK Perpetuum mobile Plaćeno
Anamarija Lugović Plaćeno
Ema Paljević Rijeka Plaćeno
Silvija Koračević Plaćeno
Luka Šegina Plaćeno
Kali Šegina Plaćeno
Franjo Šegina Zagreb Team Bazinga Plaćeno
Maja Knepr Šegina Zagreb Team Bazinga Plaćeno
Siniša Jorgić Na čekanju
Sanja Grgić Zagreb AK Žumberak Plaćeno
Josip Antic Zagreb Ind Na čekanju
Diana Lesar Nedelišće Cheerleaders Livi Plaćeno
Mirela Savrljuga Zagreb Plaćeno
Križan Bago Zagreb Grad Zagreb / Skakavac Trail Plaćeno
Nenad Stevanović Zagreb Ind Na čekanju
Nikolina Solić Zagreb Plaćeno
Ivana Leskovar Plaćeno
Margareta Pavić Na čekanju
Dunja Bonacci Skenderović Plaćeno
Eleonora Jušta Zagreb Plaćeno
Sonja Čakić Zagreb Trčaona Na čekanju
Sanja Grgas Karlovac KA TIM - Karlovac Na čekanju
Robert Mašić Zagreb AK Maksimir Plaćeno
Lovro Galac Plaćeno
Vjekoslava Fićković Velika Gorica fitness2fit Plaćeno
David Grgurić Na čekanju
Vesna Marić Sečka Zagreb Ak Forca Plaćeno
Dunja Dujmović Plaćeno
Lana Radak Krapina Tk Maraton Krapina Plaćeno
Lorena Radak Krapina Tk Maraton Krapina Plaćeno
Ante Radak Krapina Tk Maraton Krapina Plaćeno
Filip Culjak Zagreb HORNy Team Plaćeno
Marko Belov Plaćeno
Jasna Roy Sabolić Zagreb MM Trening Plaćeno
Dunja Franjić Čakovec Plaćeno
Neven Horvat Lopatinec Tk. Rudar Plaćeno
Vlatka Horvat Lopatinec Tk. Rudar Plaćeno
Boris Stipinović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Biljana Stankovic Varazdin Škola trčanja Happy F:it Plaćeno
Marina Rogulja Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Katarina Edjut Bjelovar Na čekanju
Ivana Zrinski Zagreb Plaćeno
Robertino Kučić Rijeka Plaćeno
Snježana Kučić Rijeka Plaćeno
Bojana Bocka Zagreb - Plaćeno
Lidija Erceg Zagreb AK Zagreb Plaćeno
Zrinka Zrilić Rijeka Plaćeno
Dražen Kaužljar Plaćeno
Ivana Ferenčak DTW Team Plaćeno
Renata Smojver Križevci Ak Križevci Plaćeno
Lia Fioranti Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Matej Kunštek Plaćeno
Maja Đermić Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Ivan Lacić Ru&Fun&Beer Plaćeno
Dražen Beneta Run@Fun&Beer Plaćeno
Josip Bičanić Zagreb Na čekanju
Vesna Petrović Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Ines Bjelic Velika Gorica Omega Running Team Plaćeno
Marko Olama Zagreb Ind Plaćeno
Tomislav Mahovlić Zagreb Plaćeno
Vladimir Gojak Plaćeno
Vedran Džaja Zagreb Plaćeno
Sanja Mušura Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Sandra Čolja Varaždin Škola trčanja Happy fi:t Plaćeno
Robin Končić Zagreb Plaćeno
Mario Kolonić Zagreb Ak Perpetuum Mobile Na čekanju
Luka Čubelić Zagreb Badmintonski klub Flex Plaćeno
Jadranka Božić Plaćeno
Karola Knüppel Kozinscak AK Martin Dugo Selo Plaćeno
Ulrich Knüppel Kozinscak AK Martin Dugo Selo Plaćeno
Izidor Golec Zagreb Hrabrice Plaćeno
Maroje Ćuk Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Lana Kasumovic Zagreb DTW Team Na čekanju
Tomislav Kolar Zagreb DTW Team Plaćeno
Risto Sterjovski Sesvete DTW Team Plaćeno
Igor Lučić Zagreb DTW Team Plaćeno
Sandra Čalić Zagreb DTW Team Plaćeno
Mladen Putrić Zagreb DTW Team Plaćeno
Željka Ključević Krapinske Toplice Plaćeno
Ruth Anna Rudić Zagreb Plaćeno
Anita Husić Čakovec Omega Running Team Plaćeno
Marijan Vuksan Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Tomislav Antolović Plaćeno
Safet Čučuk Zagreb AK Sljeme Plaćeno
Igor Ivaštanin Zagreb Plaćeno
Noemy Maly Grgurević Zagreb Ind Plaćeno
Elvira Stanić Grgurević Zagreb Ind Plaćeno
Luka Fotak Varaždin Na čekanju
Bogdan Likar Novi Vinodolski Plaćeno
Damir Schiller Zaprešić AK Zaprešić Plaćeno
Martina Zuzija Zaprešić AK Zaprešić Plaćeno
Dario Majdandžić Zagreb N/A Plaćeno
Refija Sinanovic Sarajevo Plaćeno
Jasmina Sinanovic Sarajevo Plaćeno
Vedran Perić Zagreb Plaćeno
Bojan Šebrek Velika Gorica AK Sljeme Plaćeno
Nada Kaštelan Zagreb IND Plaćeno
Henrieta Barbarić Plaćeno
Leonard Plevnik Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Andrea Weiner Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Lana Bunjevac Zagreb Plaćeno
Tajana Gros Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Petra Kottnig Zagreb Omega Running Team Plaćeno
Branko Jovanovac Tk Swibir Plaćeno
Iva Košuta Zagreb Plaćeno
Josip Smoljić Zagreb - Na čekanju
Dragana Osman Križevci Budi fyt pokreni ryt Plaćeno
Davor Bandov Zagreb Zgp Plaćeno
Mario Menjački Hum na Sutli Vetropack Straža Plaćeno
Ivor Altaras Penda Plaćeno
Sandra Pavlović Zagreb Plaćeno
Mirta Pehnec Zagreb IND Plaćeno
Domagoj Jug-Dujaković Plaćeno
Marija Kišić Plaćeno

Opis

ZAGREBAČKI PROLJETNI CENER #3

Organizatori: Magazin Trčanje i Omega škola trčanja

Partneri utrke: Udruga FB Humanitarci

Treću godinu uzastopno surađujemo s humanitarnom udrugom FB Humanitarci. Dio novca skupljen naplatom startnina i u 2020. bit će uplaćen na žiro račun Udruge, a na prostoru Expa Udruga će imati štand na kojem ćete moći donirati novac, hranu i/ili potrepštine za obitelji za koje skrbi Udruga.

Datum: 14. ožujka 2020.

Mjesto: Savski nasip – ispred Boćarskog doma

Prijave se zatvaraju 1. ožujka

Discipline:

  • 5 km (jedan krug preko Pješačkog mosta i mosta Slobode)
  • 10 km (dva kruga preko Pješačkog mosta i mosta Slobode)
  • Štafeta 10 km (1+1 krug preko Pješačkog mosta i mosta Slobode)

Dječje utrke:

  • 100 m (2016-2020)
  • 100 m (2012-2015)
  • 100 m (2008-2011)

Start dječjih utrka: 10 sati

Start utrka na 5 i 10 km + štafeta: 11 sati

Startnina:

  • 5 km – 90 kn
  • 10 km – 110 kn
  • 2 x 75 kn – štafeta – 150 kn
  • Dječje utrke – 50 kn

Nije moguće prebacivati startninu uplaćenu za štafetu na bilo koju pojedinačnu utrku

Podaci za uplatu:

  • DŠR Omega Zagreb
  • Miramarska 13B
  • 10 000
  • IBAN: HR7724020061100948642

Vremenski limit utrka: Nema (ako treba čekamo vas u cilju do ponedjeljka)

Startni paket utrke na 5 i 10 km + štafetu:

  • Torba za tenisice s logotipom utrke
  • Magazin Trčanje
  • Vodiči najvećih utrka u Hrvatskoj i regiji za 2020.
  • Učesnička medalja
  • Vrijedni pokloni sponzora

EXTRA PONUDA – Buff i držač za startni broj:

Za uplate do 7. siječnja osigurani su besplatni buff i BIB holder (nosač za startni broj) s logotipom utrke, a za uplate od 7. siječnja do 9. veljače samo BIB holder s logotipom utrke u startnom paketu. Uplate koje ćemo primiti nakon 9. veljače ne osiguravaju BIB holder. Ponuda je jednokratna i nakon spomenutih datuma neće biti moguće dobiti ili kupiti buff i nosač za startni broj.

Dri fit majice s logom utrke: Kao i prošle godine bit će ih moguće kupiti tijekom prijave po cijeni od 60 kn

Startni paket za dječje utrke:

  • Učesnička medalja
  • Vrećica za tenisice s logom dječje utrke
  • Pamučna majica
  • Slatki pokloni prilagođeni djeci

Nagrade za pobjednike: Pokali za prvo troje najbržih u obje konkurencije na 5 i 10 km + štafeti. Na dječjim utrkama nema proglašenja pobjednika.

Nagrade za rekreativce: I ove godine ćemo imati super bogati fond nagrada za rekreativce koje ćemo dodjeljivati po već iskušanom receptu – statističkom izračunu odnosa broja finišera s brojem nagrada. Od siječnja do petka uoči utrke redovito ćemo na web stranicama magazina Trčanje i društvenim mrežama objavljivati koje su nagrade skupljene i u kojoj količini.

Podjela startnih paketa: 11. i 12. ožujka od 12 do 19 sati u Europskom domu u Jurišićevoj 1. Isključivo za trkače koji nisu iz Zagreba podjela startnih paketa bit će na dan utrke od 9 do 10 sati ispred startnog luka na Nasipu.

Svlačionice će biti postavljene u startno/ciljnoj zoni

Mjerenje vremena i rezultati: AK Sljeme/MyLaps

————————————————–

Expo:

  • Površina: 1.000 m2
  • Mjesto: Startno-ciljni prostor
  • Početak: 9 sati
  • Završetak: oko 15 sati

Podaci za plaćanje

Podaci o natjecatelju

Vaša prijava

Proizvod
Količina
Ukupno
Ukupno 0.00kn
Sveukupno 0.00kn

Odaberite način plaćanja

  • Plaćanje općom uplatnicom (virman) ili mobilnim bankarstvom (bar kod)

Vaši osobni podaci bit će korišteni za obradu vaše narudžbe, podršku vašem iskustvu na ovoj web stranici i za druge svrhe opisane u našim pravilima privatnosti.